Kanvas Kumaş

Arka ve ön yüzü aynı olan, belli bir noktasal yapısı bulanan kalın keten kumaşlardır. Yazlık yada kışlık içinde kullanılabilir. Yazlık kumaş için gevşek dokuda keten yada yün karışımı kamgarn iplikten dokunur. Kışlık kumaş içinse %100 yün yada 45/55 yün karışımı kamgarn ipliktn dokunur.

Kanvas kumaş kalın yapılıdır ve keten kumaş özelliklidir. Pamuklu kumaş türündendir. Bu kumaş desenli veya düz bir şekilde olur. Birçok sektörde kullanılabilirdir ve çok dayanıklıdır. Baskıya uygun bir kumaş olup dekor amaçlı kullanımı da mevcuttur. Yazın veya kışın kullanıma uygun olması her alanda rahatlıkla kullanılabilmesi açısından artı özellik taşır.

Bu kumaşın yıkanması konusunda dikkat edilmesi gereken başlıca konu renklerin solmamasıdır. Dayanıklı bir kumaş olmasının yani sıra baskıya uygun olması üzerinde sık sık baskılı olarak üretilmesini sağlar. Düz desenli kumaşlarda ise ürünün talimatlarına uygun bir şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilir yada elde yıkamaya uygun bir deterjan ile de ürünü temizlemeniz mümkündür. Kanvas kumaştan yapılmış bez çantaları da fırçalayarak ve suyu çok sıcak olmayacak şekilde temizleyebilirsiniz.


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın