Edirne Bez Torba Uygulaması Başladı

Yeni yılda yürürlüğe girmiş olan poşet ve naylon torbaların ücretli hale dönüşmesiyle bir çok firma sponsor olarak bez torba dağıtımına başladılar. Özellikle 1 Ocaktan itibaren çok yoğun bir ilgiyle hazırlamış olduğumuz bez torbalar gerek marketler gerekse bakkallarda satılmaya ve dağıtılmaya başlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Avrupa birliği mevzuatı gereği bu işi yasalaştırdı ve yürürlüğe alındı. Tabi Edirne Bakkallar ve Esnaflar odasıda bu hususta biliçlendirme yapmak için bez torbalar dağıttılar. Pazarlarda ve marketlerde halka dağıtılan bez torbalar çok yoğun bir ilgi gördü.

Bez çanta dağıtmalarının amacı çevreye ve israfa yönelik biliçlendirme hedeflerinin olduğunu söyleyen Esnaflar ve sanaatkarlar odası bu çalışmalara yıl içinde sponsorlar ile tekrar tekrar gerçekleştireceklerini söylediler. Bu uygulama ile çevreye poşetlerin zarar vermemelerini istiyoruz dediler. 1 Ocaktan itibaren bu yasanın girmesiyle Bez Çanta Dünyası olarak bizlerde özenle hazırlamış olduğumuz ürünleri Gerek yurtiçi gerek yurt dışına gönderimlerimizi aralıksız gerçekleştiriyoruz. Sponsor olarak destek bulduğunuz yerler için hızlıca ve tertemiz bez çantalardan üretim yaptırabilir ve istediğiniz adrese kargo teslimatı yaptırabiliriz.

Ayrıca Edirne ve ilçelerinde birçok yerine bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Daha yaşanabilir bir çevre için yüzde yüz doğal ve yıkanabilir bez çantaları tercih edin. Üzerine yapılan baskılar ve kumaşı kesinlikle sağlığa zararlı değildir. Size bir telefon +90 216 634 10 76 uzaklığı olan Bez Çanta Dünyasının ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için www.bezcantadunyasi.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın