Bez Çanta Nasıl Boyanır

Bez çanta nasıl boyanır? Elinizde sade bir bez çantanız yada kendiniz yaptınız bez çantanız var. Bu bez çantayı da nasıl boyayabilirim diye düşünüyorsanız eğer neler gerekli ve nasıl yapıldığını anlatmaya başlayalım. Öncelikle gerekli malzemeler nelerdir.

Malzemeler

  • Boyanabilir bez çanta
  • Kumaş boyası yada sprey kumaş boyası
  • Stencil şablonu
  • Stencil yapıştırıcısı
  • Kumaş transfer

Yapılışı

Bez çantanızı boyama yaparken sprey yada style mat kumaş boyası kullanabilirsiniz. Sprey kumaş boyasıyla uygulama yaparsanız eğer boyayı iyicene çalkalayın ve 30 cm uzaklıktan sıkın. İlk sıkacaksanız direkt kumaşa değil de başka bir yere sıkın, sonrasında çantayı boyayın.

Bez çantanızdaki boyaların çıkmasını engellemek için doğru uygulama yaparak önleyebiliriz. Boyamadan 24 saat sonrasında mutlaka tersten ütüleyip sabitlemek gerekir. Yıkamada ise 30 derecenin üzerine çıkmadan yıkayabilirsiniz. Bez çanta süslemeniz de kumaş transfer yapacaksanız desen soğumadan transferi kaldırmayın.

Kumaş boyaları ile bez çantanızı boyayacaksanız zemini boyayıp daha sonra üzerine desen çalışabilirsiniz bunu yanı sıra zemini boyamadan da direkt desen de çalışabilirsiniz.

 

 


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın