İsmini "Attalos  Yurdu" anlamına gelen kelimelerden alan Antalya; denizin,güneşin,günbatımının tadına doyamayacağınız ve deniz kıyısıyla, mutfağıyla,samimi ve güler yüzlü insanlarıyla, Türkiye’nin en kalabalık 5. şehri olmaklaberaber, yüzölçümü bakımından Türkiye’nin 6. Büyük ilidir. Tatil ile kalmayıp gezilebilecek ve Türkiye’nin, içerisinde en çok antik kent bulunduran şehirdir.Mükemmel bir tatil için en iyi otel ve pansiyonlar, sizleri bekliyor. Gemi, yat ve sandal gibi deniz araçlarıyla bu sıcakların tadını çıkarmak oldukça eğlenceli…

           Sevdiklerinizle değerli vakitlerinizi güzel ve mutlu geçirmek için birebir olan bu şehir, sizlere tatilinizdeki mutluluğu doruk noktasında hissettirecek. Ağaçlarının yeşilliği ve tertemiz denizinin vazgeçilmez mavisiyle hepimizin gönlünü fethetmiş bu şehirde gezerken, kumsal ve sahillerde sizlere en iyi yol arkadaşlığı edecek çevre dostu bir çanta mükemmel olmaz mı ?

          Ham bez çanta; geri dönüşümlü, uzun ömürlü ve her geçen gün kirlenen dünyamızda plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal ve en kullanışlı çantadır. Çeşitli model seçeneklerimizin yanı sıra, istediğiniz renk ve modelde,dilediğiniz ebatta tasarımlarımızda adet sınırı olmaksızın özgürsünüz.Ürünlerimizi doğaya zararsız olan kalın ve kaliteli olmasıyla beraber, iç göstermeyen kumaşlarımızla sizlerin beğenisine sunmaktayız.

 

Kişisel veya kurumsal bez çantalarımız ile ilgili bizimle iletişime geçin:

Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adres : Mecidiye Mah. Adıyaman Cad. No: 2

Uzundere - Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon–1 : +90 (216) 634 10 76

Telefon–2 :+90 (216) 634 69 10

Telefon–3 :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


İletişim
Matis Grup Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Merkez Ofis ve Fabrika : Abdi İpekçi Mah.
Gaffar Okan Cad No: 80

Darıca  /  KOCAELİ   /  TÜRKİYE

Üretim : Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon 1    : +90 (216) 634 10 76

Telefon 2    :+90 (216) 634 69 10

Telefon 3    :+90 (216) 498 54 94

E-mail : info@bezcantadunyasi.com


Web Sitesi :
http://www.bezcantadunyasi.com
Sosyal Medyada Biz
Bize Yazın